Каталог товарів
Статті та новини
28.04.2022
Нетримання сечі у людей похилого віку. Причини та рішення
Нічне нетримання сечі у людей похилого віку зустрічається частіше, ніж ви думаєте
15.03.2021
Поглинаючі труси для дорослих: переваги та відмінності
Що робити людині, щоб захиститися від раптових протікань при нетриманні сечі?
12.02.2021
Годування лежачого пацієнта: основні принципи
Догляд та годування лежачого хворого вимагають особливої уваги і зосередженості
Підписка на новини магазину
Підпишіться на розсилку і отримуйте свіжі новини і акції нашого магазину.
Проблема нетримання у дорослих. Які засоби гігієни обрати?
У цьому огляді ми спробували дати розгорнуту відповідь на поширені питання про асортимент гігієнічних виробів при нетриманні та відповісти на деякі «делікатні» питання.
Проблеми нетримання сечі або калу можуть виникнути у людей, які перенесли інсульт, які страждають на надмірну вагу, діабет, хвороби Паркінсона, Альцгеймера, розсіяний склероз та іншими захворюваннями, пов'язаними з роботою нирок, уретри, головного мозку та ін. Також проблемою нетримання страждає більшість літніх людей.
Кількість людей, що стикаються з проблемою нетримання, постійно зростає, в тому числі, постійно збільшується кількість людей, які страждають подібною проблемою у віці до 50-ти років. Причина тому в першу чергу є погіршення загальної екологічної ситуації у світі.
Рівень проблеми може колебатися від легкого ступеня нетримання (коли проблема нетримання виникає при чханні, кашлі або сміху) до важкого ступеня (коли хворий повністю не може контролювати роботу сечового міхура або кишечнику). Гігієнічні вироби, які використовують при нетриманні, дозволяють вирішити тимчасові проблеми та значно поліпшити якість особистої гігієни і комфорту кожен день. Крім того, такі гігієнічні вироби, як підгузники, дозволяють значно полегшити близьким людям та спеціальному персоналу догляд за лежачими хворими і інвалідами.
Критерії вибору гігієнічних виробів.
Гігієнічні вироби виробляються з урахуванням різних особливостей хворих і ступеня нетримання.
Основні критерії, які необхідно враховувати при виборі гігієнічних виробів.
1. Стать хворого.
Деякі гігієнічні вироби виготовлені з урахуванням особливостей тілобудови і роботи чоловічого та жіночого організмів.
2. Ступінь нетримання.
Ступінь нетримання умовно можна поділити наступним чином: легкий, помірний та важкий.
Спробуємо розібратися, що ж мається на увазі під цими визначеннями.
Легкий ступінь нетримання характеризується так званим «крапельним» нетриманням і може виникати при сміху, кашлі, чханні, піднятті чогось важкого чи при рухах (бігу, нахилах, присіданні тощо).
Помірний ступінь нетримання (більше, ніж при «краплинному» нетриманні). Про нього можна говорити в тих випадках, коли при бажанні сходити до туалету, людина не повністю може контролювати свій сечовий міхур (тобто як кажуть «не встигає дійти до туалету»).
Важкий ступінь нетримання характеризується сильним нетриманням, тобто коли хворий не може контролювати свій сечовий міхур або функції кишковика. Важкий ступінь нетримання найчастіше буває у лежачих хворих, пацієнтів, що страждають серйозними неврологічними порушеннями, хворі після операції, тощо.
3. Рухливість пацієнта.
Категорії гігієнічних виробів виробляються з урахуванням рівня рухливості людей, що користуються засобами гігієни.
У першу чергу за критерієм рухливості можна виділити лежачих хворих та інвалідів, які не можуть обслуговувати себе самостійно і рухливих людей.
Серед рухливих людей можна також виділити обмежених у русі людей та тих, що ведуть активний, повністю самостійний спосіб життя.
4. Вид нетримання.
Залежно від захворювання та ступеня нетримання можна виділити:
- нетримання сечі;
- нетримання калу;
- нетримання, що супроводжується нетриманням сечі та нетриманням калу.
Залежно від виду нетримання обирають і категорію необхідних гігієнічних виробів.
Асортимент гігієнічних виробів, що використовуються при нетриманні.
Загальний асортимент гігієнічних виробів, що використовуються при нетриманні можна розділити на:
- урологічні прокладки для жінок;
- урологічні вкладиші для чоловіків;
- поглинаючі труси;
- підгузники;
- гігієнічні одноразові пелюшки.
Урологічні прокладки для жінок виробляються з різною поглинаючою здатністю та можуть відрізнятися конструктивними особливостями для використання їх в різних ситуаціях. Розміри прокладок безпосередньо залежать від ступеня поглинання, а форма прокладок повторює форму тіла.
Конструктивні особливості урологічних прокладок для жінок: система нейтралізації неприємних запахів, «дихаюча» поверхня (забезпечує циркуляцію повітря), додаткові обмежуючі внутрішні «бортики» для захисту від протікань, спеціальна клеюча смужка для кріплення до спідньої білизни, можуть бути виготовлені з використанням спеціальних дерматологічне безпечних матеріалів.
Призначення та використання:
- допомагають впоратися з проблемою нетримання сечі при легкому та помірному ступені нетримання;
- підходять для жінок, що ведуть активний спосіб життя (легко кріпляться до спідньої білизни та непомітні під одягом).
Урологічні вкладиші для чоловіків мають спеціальну форму, що враховує анатомічну форму чоловічої тіло будови та різні рівні поглинання.
Конструктивні особливості урологічних вкладишів для чоловіків: спеціальна форма, з урахуванням анатомічних особливостей чоловіків, система нейтралізації неприємного запаху, спеціальна клейка смужка для кріплення до спідньої білизни, можуть бути виготовлені з використанням дерматологічне безпечних матеріалів.
Слід зазначити, що на відміну від урологічних прокладок для жінок, конструкція та форма урологічних вкладишів для чоловіків різних виробників можуть значно відрізнятися. Це необхідно враховувати при виборі товару. Рекомендується спробувати різні вкладиші, щоб обрати найбільш підходящий варіант.
Призначення та використання:
- допомагають впоратися з проблемою нетримання сечі у чоловіків при легкому, помірному та важкому ступенях нетримання;
- підходять для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя (легко кріпляться до спідньої білизни та непомітні під одягом).
Поглинаючі труси виробляються у формі звичайної спідньої білизни та призначені для одноразового використання. Виробляються різних розмірів та ступенів поглинання. Можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу. Вони призначені для людей, що ведуть активний спосіб життя або пацієнтів, які можуть пересуватися самостійно, непомітні під одягом. Одягаються поглинаючі труси-підгузники для дорослих як звичайна спідня білизна , а для їх зняття необхідно розірвати бокові шви. Поглинаючі труси мають поглинаючу поверхню та еластичні гумки в поясі для комфортного та безпечного використання.
Призначення та використання:
- допомагають впоратися з проблемою нетримання сечі при помірному та важкому ступенях нетримання;
- одягаються як звичайна спідня білизна;
- підходять для людей, що ведуть активний спосіб життя (непомітні під одягом);
- можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу.
Підгузники призначені для людей, які страждають помірною та важкою формою нетримання сечі та калу. Залежно від ступеня нетримання та умов використання (у денний або нічний час) можна обрати підгузники для дорослих Seni, TENA, ABRI різного ступеня поглинання. У разі особливо важких форм нетримання можна обрати підгузники з підвищеною поглинаючою здатністю. Крім того підгузники виробляються різних розмірів.
Підгузники для дорослих так сконструйовані, що надягати їх можна як у положенні стоячи, так і в положенні лежачи (для лежачих пацієнтів). Всі підгузники оснащені зоною кріплення з липкими застібками, зоною поглинання та боковими бортиками для захисту від протікань. Найбільш популярними є моделі підгузників з «дихаючого» матеріалу (тобто, який пропускає повітря).
Призначення та використання:
- допомагають впоратися з проблемою нетримання сечі при помірному та важкому ступенях нетримання;
- підходять для людей незамінні для догляду за лежачими хворими;
- можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу;
- виробляються в різних варіаціях (відносно поглинаючої здатності та розмірів) , що дозволяє обрати найбільш підходящий варіант.
Гігієнічні поглинаючі пелюшки призначені для використання людьми, які страждають на нетримання сечі або калу, також при забезпеченні догляду за лежачими хворими. Пелюшки можуть використовуватися при проведенні різних гігієнічних процедур. Вони дозволяють зберігати поверхню ліжка сухою та допомагають забезпечити пацієнту необхідний рівень гігієни і комфорту.
Нижня поверхня пелюшки виробляється з непромокаючого матеріалу, а верхня з м'якого целюлозного матеріалу, що дозволяє швидко поглинати та утримувати рідину в середині. Одноразові поглинаючі пелюшки виробляються декількох розмірів. Крім того, існують так звані гігієнічні простирадла - пелюшки, що мають спеціальні бокові поверхні, які заправляються під матрац.
Гігієнічні пелюшки Seni, TENA, ABRI відрізняються розміром та кількістю шарів розпушеної целюлози (чим більше шарів, тим більше рівень поглинання).
Призначення та використання:
- надійний захист постільної білизни;
- незамінні при догляді за лежачими хворими;
- можуть використовуватися при проведенні різних медичних процедур.
Проблеми нетримання сечі або калу можуть виникнути у людей, які перенесли інсульт, які страждають на надмірну вагу, діабет, хвороби Паркінсона, Альцгеймера, розсіяний склероз та іншими захворюваннями, пов'язаними з роботою нирок, уретри, головного мозку та ін. Також проблемою нетримання страждає більшість літніх людей.
Кількість людей, що стикаються з проблемою нетримання, постійно зростає, в тому числі, постійно збільшується кількість людей, які страждають подібною проблемою у віці до 50-ти років. Причина тому в першу чергу є погіршення загальної екологічної ситуації у світі.
Рівень проблеми може колебатися від легкого ступеня нетримання (коли проблема нетримання виникає при чханні, кашлі або сміху) до важкого ступеня (коли хворий повністю не може контролювати роботу сечового міхура або кишечнику). Гігієнічні вироби, які використовують при нетриманні, дозволяють вирішити тимчасові проблеми та значно поліпшити якість особистої гігієни і комфорту кожен день. Крім того, такі гігієнічні вироби, як підгузники, дозволяють значно полегшити близьким людям та спеціальному персоналу догляд за лежачими хворими і інвалідами.
Критерії вибору гігієнічних виробів.
Гігієнічні вироби виробляються з урахуванням різних особливостей хворих і ступеня нетримання.
Основні критерії, які необхідно враховувати при виборі гігієнічних виробів.
1. Стать хворого.
Деякі гігієнічні вироби виготовлені з урахуванням особливостей тілобудови і роботи чоловічого та жіночого організмів.
2. Ступінь нетримання.
Ступінь нетримання умовно можна поділити наступним чином: легкий, помірний та важкий.
Спробуємо розібратися, що ж мається на увазі під цими визначеннями.
Легкий ступінь нетримання характеризується так званим «крапельним» нетриманням і може виникати при сміху, кашлі, чханні, піднятті чогось важкого чи при рухах (бігу, нахилах, присіданні тощо).
Помірний ступінь нетримання (більше, ніж при «краплинному» нетриманні). Про нього можна говорити в тих випадках, коли при бажанні сходити до туалету, людина не повністю може контролювати свій сечовий міхур (тобто як кажуть «не встигає дійти до туалету»).
Важкий ступінь нетримання характеризується сильним нетриманням, тобто коли хворий не може контролювати свій сечовий міхур або функції кишковика. Важкий ступінь нетримання найчастіше буває у лежачих хворих, пацієнтів, що страждають серйозними неврологічними порушеннями, хворі після операції, тощо.
3. Рухливість пацієнта.
Категорії гігієнічних виробів виробляються з урахуванням рівня рухливості людей, що користуються засобами гігієни.
У першу чергу за критерієм рухливості можна виділити лежачих хворих та інвалідів, які не можуть обслуговувати себе самостійно і рухливих людей.
Серед рухливих людей можна також виділити обмежених у русі людей та тих, що ведуть активний, повністю самостійний спосіб життя.
4. Вид нетримання.
Залежно від захворювання та ступеня нетримання можна виділити:
- нетримання сечі;
- нетримання калу;
- нетримання, що супроводжується нетриманням сечі та нетриманням калу.
Залежно від виду нетримання обирають і категорію необхідних гігієнічних виробів.
Асортимент гігієнічних виробів, що використовуються при нетриманні.
Загальний асортимент гігієнічних виробів, що використовуються при нетриманні можна розділити на:
- урологічні прокладки для жінок;
- урологічні вкладиші для чоловіків;
- поглинаючі труси;
- підгузники;
- гігієнічні одноразові пелюшки.
Урологічні прокладки для жінок виробляються з різною поглинаючою здатністю та можуть відрізнятися конструктивними особливостями для використання їх в різних ситуаціях. Розміри прокладок безпосередньо залежать від ступеня поглинання, а форма прокладок повторює форму тіла.
Конструктивні особливості урологічних прокладок для жінок: система нейтралізації неприємних запахів, «дихаюча» поверхня (забезпечує циркуляцію повітря), додаткові обмежуючі внутрішні «бортики» для захисту від протікань, спеціальна клеюча смужка для кріплення до спідньої білизни, можуть бути виготовлені з використанням спеціальних дерматологічне безпечних матеріалів.
Призначення та використання:
- допомагають впоратися з проблемою нетримання сечі при легкому та помірному ступені нетримання;
- підходять для жінок, що ведуть активний спосіб життя (легко кріпляться до спідньої білизни та непомітні під одягом).
Урологічні вкладиші для чоловіків мають спеціальну форму, що враховує анатомічну форму чоловічої тіло будови та різні рівні поглинання.
Конструктивні особливості урологічних вкладишів для чоловіків: спеціальна форма, з урахуванням анатомічних особливостей чоловіків, система нейтралізації неприємного запаху, спеціальна клейка смужка для кріплення до спідньої білизни, можуть бути виготовлені з використанням дерматологічне безпечних матеріалів.
Слід зазначити, що на відміну від урологічних прокладок для жінок, конструкція та форма урологічних вкладишів для чоловіків різних виробників можуть значно відрізнятися. Це необхідно враховувати при виборі товару. Рекомендується спробувати різні вкладиші, щоб обрати найбільш підходящий варіант.
Призначення та використання:
- допомагають впоратися з проблемою нетримання сечі у чоловіків при легкому, помірному та важкому ступенях нетримання;
- підходять для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя (легко кріпляться до спідньої білизни та непомітні під одягом).
Поглинаючі труси виробляються у формі звичайної спідньої білизни та призначені для одноразового використання. Виробляються різних розмірів та ступенів поглинання. Можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу. Вони призначені для людей, що ведуть активний спосіб життя або пацієнтів, які можуть пересуватися самостійно, непомітні під одягом. Одягаються поглинаючі труси-підгузники для дорослих як звичайна спідня білизна , а для їх зняття необхідно розірвати бокові шви. Поглинаючі труси мають поглинаючу поверхню та еластичні гумки в поясі для комфортного та безпечного використання.
Призначення та використання:
- допомагають впоратися з проблемою нетримання сечі при помірному та важкому ступенях нетримання;
- одягаються як звичайна спідня білизна;
- підходять для людей, що ведуть активний спосіб життя (непомітні під одягом);
- можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу.
Підгузники призначені для людей, які страждають помірною та важкою формою нетримання сечі та калу. Залежно від ступеня нетримання та умов використання (у денний або нічний час) можна обрати підгузники для дорослих Seni, TENA, ABRI різного ступеня поглинання. У разі особливо важких форм нетримання можна обрати підгузники з підвищеною поглинаючою здатністю. Крім того підгузники виробляються різних розмірів.
Підгузники для дорослих так сконструйовані, що надягати їх можна як у положенні стоячи, так і в положенні лежачи (для лежачих пацієнтів). Всі підгузники оснащені зоною кріплення з липкими застібками, зоною поглинання та боковими бортиками для захисту від протікань. Найбільш популярними є моделі підгузників з «дихаючого» матеріалу (тобто, який пропускає повітря).
Призначення та використання:
- допомагають впоратися з проблемою нетримання сечі при помірному та важкому ступенях нетримання;
- підходять для людей незамінні для догляду за лежачими хворими;
- можуть використовуватися як при нетриманні сечі, так і при нетриманні калу;
- виробляються в різних варіаціях (відносно поглинаючої здатності та розмірів) , що дозволяє обрати найбільш підходящий варіант.
Гігієнічні поглинаючі пелюшки призначені для використання людьми, які страждають на нетримання сечі або калу, також при забезпеченні догляду за лежачими хворими. Пелюшки можуть використовуватися при проведенні різних гігієнічних процедур. Вони дозволяють зберігати поверхню ліжка сухою та допомагають забезпечити пацієнту необхідний рівень гігієни і комфорту.
Нижня поверхня пелюшки виробляється з непромокаючого матеріалу, а верхня з м'якого целюлозного матеріалу, що дозволяє швидко поглинати та утримувати рідину в середині. Одноразові поглинаючі пелюшки виробляються декількох розмірів. Крім того, існують так звані гігієнічні простирадла - пелюшки, що мають спеціальні бокові поверхні, які заправляються під матрац.
Гігієнічні пелюшки Seni, TENA, ABRI відрізняються розміром та кількістю шарів розпушеної целюлози (чим більше шарів, тим більше рівень поглинання).
Призначення та використання:
- надійний захист постільної білизни;
- незамінні при догляді за лежачими хворими;
- можуть використовуватися при проведенні різних медичних процедур.
28.04.2022
Нічне нетримання сечі у людей похилого віку зустрічається частіше, ніж ви думаєте
Детальніше
12.02.2021
Догляд та годування лежачого хворого вимагають особливої уваги і зосередженості
Детальніше